دانلود چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص

دانلود چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص
تحقیق چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص
مقاله چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص
چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل zip
حجم فایل 306 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 219

دانلود چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان 143 ص

فروشنده فایل

کد کاربری 4558

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 219 صفحه

به نام خدا چهار مقاله در خصوص ارزشیابی كاركنان رشته مدیریت صنعتی توضیح آموزش و ارتقاء سطح علمی وكار وكارمند، مخصوصا به صورت تخصصی و كاربردی از اصول بنیادین كار آمد شدن متصدیان مشاغل به ویژه مشاغل حساس می‌باشد.
با عنایت به این اعتقاد وباور است كه اداره ارزشیابی بازرسی و رسیدگی به شكایات فرصت را مغتنم شمرده و به هر شكل ممكن برای دستیابی و تحقق امر فوق مساعی خود را بكار می گیرد تا همكاران گرامی و كارشناسان محترم ارزشیابی بازرسی و رسیدگی به شكایات حوزه ستادی دفتر مركزی واجرایی استانها را به انحاء گوناگون ودر چارچوب‌ آموزشهای ضمن خدمت و .
.
با انگیزه تشویق وترغیب به مطالعه دعوت نماید.
تا از این طریق مدیران محترم را سوق به بهره وری كامل نیروی انسانی شاغل داده و كارشناسان عزیز را بیش از پیش آشنا به انجام صحیح ودقیق اصول ومقررات مربوط به شغل بنماید.
باشد تا از رهگذر شناخت كامل اصول كار و تفسیر دقیق از وظایف محوله درراستای انجام بهینه فعالیت های پیش بینی شده سازمانی گامهای مهم و موثر برداشته شود.
در جهت تحقق همین هدف وغنابخشیدن به مستندات ارزشیابی كاركنان مقالاتی جمع آوری وبصورت مجموعه حاضرتنظیم شده است.
این مجموعه اگر چه دارای اشكالات و نواقصی هست اما گامهای اولیه در این زمینه می‌باشد.
كه انشاء‌الله با مساعدت وهمفكری شما اساتید گرامی درارائه مقالات ومطالبی از این دست در موضوع ارزشیابی بازرسی ورسیدگی به شكایات این حركت استمرار خواهد یافت.
فهرست منابع صفحه نوشته منبع وماخذ عنوان ردیف 1 دكتر ناصر میرسپاسی مركز آموزش مدیریت دولتی پژوهش تحلیل در زمینه ارزشیابی كاركنان ومدیران دولت 1 15 تحقیق یك شركت ژاپنی دفتر همكاریهای علمی وبین المللی ارزشیابی كاركنان 2 24 جمعی از صاحب نظران – اهداف ارزشیابی 3 42 محمود ساعتچی مركز آموزش مدیریت دولتی مصاحبه ارزشیابی، انواع فنون واجرای آن 4 جمع آوری كننده حمیدرضا سهیلی فر در پاسخ به این پرسش و بقیه پرسشها ابتدا نتیجه نظر خواهیها وسپس تحلیل نظری وعلمی به استناد پژوهش های انجام شده و منعكس شده در متون مدیریت ارائه گردیده است.
95 درصد از كل افرادی كه به این پرسش پاسخ داده اند ارزشیابی را یك ضرورت تشخیص داده و 5 درصد بقیه نیز با ارزشیابی به صورتی كه فعلا در سازمانهای دولتی انجام می شود مخالفت كرده و معتقد بوده اند كه ارزشیابی با كیفیت روشی كه در حال حاضر انجام می شود تنها جنبه تشریفاتی و ظاهر سازی دارد واثار مورد انتظار بر آن مترتب نیست و فقط باعث گرفتن وقت مدیران و انجام دادن یك مقدار تشریفات بی مورد اداری می شود.
به نظر می رسد ذهن پاسخ دهندگان صرفا به لزوم یا عدم لزوم ارزشیابی متوجه گردیده است و به همین جهت راه حل دیگری ك بتواند جانشین ارزشیابی گردد مطرح نكردها ند یا احتمالا نحوه طرح سوال چنین محدودیتی را برای پاسخ دهندگان بوجودآورده است.
راه حل دیگری كه توسط متخصصین به جای ارزشیابی مطرح می شود ارشدیت است.
ارشدیت عبارت است از سنوات خدمتی كه كاركنان در

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *